Pastaba: kad būtų apribota kasdienė serverio apkrova dėl paieškos sistemų, tokių kaip Google, Yahoo and Co ir pan. veiklos (kasdien 100.000 puslapių ir daugiau), skenuojant senesnės nei dviejų savaičių (pagal turnyro pabaigos datą) nuorodos rodomos tik spragtelėjus šį užrašą:


rodyti detalią informaciją apie turnyrą
 

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro ,,Liepsnelės taurė"

Paskutinis atnaujinimas22.05.2024 17:13:08, Autorius/Paskutinis perkėlimas: Kaissa Chess Club

Ieškoti žaidėjo Ieškoti

galutinė vietų padėtis po 7 ratų

Vt.SNr.PavardėFed.Reit.Tšk. PR1  PR2  PR3 
13Judin, ArtemijLTU14426,5292520,5
214Jurėnas, JorisLTU06272420,5
323Porozov, SergeyLTU0526,523,520,5
41Petchenko, VarvaraLTU1502525,522,519
525Sasko, YaroslavUKR0520,51815,5
624Ragainis, GediminasLTU04,527,524,521
76Adakauskas, DžiugasLTU04,527,52420
88Altuchovas, KlavijusLTU04,527,52420
94Malinauskas, MarkasLTU14264292621,5
1010Butkus, Jonas BenasLTU0426,52319
1129Vaiciulis, MarkLTU0425,522,519,5
1217Lesnickas, ArijusLTU04242118
1320Novogreckas, MatasLTU0421,51916
1421Paulauskas, EmilisLTU04191715
1526Shcherbakova, KaterynaUKR03,51815,513
162Barvydas, ViliusLTU1443325,522,519
1712Jankauskas, ArmandasLTU0324,52218,5
1813Jarmolajeva, PatricijaLTU03221916
1928Uogintas, PovilasLTU0321,51916
207Altuchovas, GilardasLTU03211916,5
2118Mostvilas, HerkusLTU03171513
225Abramychev, ZakharUKR02,519,51714,5
16Kukulskis, KajusLTU02,519,51714,5
2411Chervinko, YelizavetaUKR02,5171513
2522Paulavicius, JonasLTU022017,514,5
269Brazdeikis, JustasLTU0218,516,514,5
2727Surdoka, DanieliusLTU021815,513
2815Kasperaitis, AugustasLTU0020,51815,5
2919Norvilas, KostasLTU0015,51412

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Papildomas rodiklis 3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)