The 1st PagIBIG Fund Intracompany Team Tournament

Posledná aktualizácia 24.10.2026 03:37:07, Creator/Last Upload: CoachGerald

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyKonečné poradie po 7 kolách, Nasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Konečná tabuľka po 7 kolách
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for team Hladaj

Konečné poradie po 7 kolách

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
14PAGIBIG Team 4761013024
26PAGIBIG Team 6641111120
33PAGIBIG Team 3751111120
41PAGIBIG Team 163129018,5
52PAGIBIG Team 262046216,5
69PAGIBIG Team 962046214,5
77PAGIBIG Team 762046213
85PAGIBIG Team 561054214,5
98PAGIBIG Team 861054013

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)