Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

4. fl. og yngri 25. okt 26

Zadnja izmjena25.10.2026 16:03:05, Creator/Last Upload: Olavur Simonsen

Search for team Pretraži

Konačna tabela nakon 5 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2 
12Havnar Telvingarfelag 15410179
23Klaksvíkar Talvfelag 1541015,59
31Gøtu Talvfelag4202136
45Stranda Talvfelag 14202106
57Talvfelagið Rókur 241038,54
64Klaksvíkar Talvfelag 2401383
6Talvfelagið Rókur 1401383

Bilješka:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)