Search for player Zoeken

Tussenstand na de 4 ronde

Rk.SNoNaamFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
11CMBedi, VaibhavCUR18603,51089,5
24Rajpal, HridayCUR15983987
32Khatri, NisargCUR17693878
43Wu, Jie-PengCUR16752,5886,5
55Wadhwani, RonishCUR157921087
66Mathijssen, MichaCUR027,56,53
710Van Diepen, LaurensCUR02665
89Oleana, ZenoCUR01883
97Mathijssen, OscarCUR01771
108Muskus, SureinyCUR006,55,50

Opmerking:
Wtg1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Wtg2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Wtg3: Fide Tie-Break