Bishops Section Lancashire Junior Congress - Wigan 17th October 2026

Son güncelleme17.10.2026 15:40:12, Oluşturan/Son Yükleme: LancashireChess

Turnuva seçimiQueens, Rooks, Bishops, Knights, Red Pawns, Green Pawns
BağlantılarFaceBook, Youtube, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı
6. Turdan Sonra Çapraz Tablo, Başlangıç Sıralaması Çapraz Tablo
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eşlendirilmeyenler
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Sporcu Ara Arama

6. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3 
17Poole, Brandon71560345720,5
26Ratheeskanth, Lisaanth72150354119
315Rengin, Aiden60740352916,5
45CHOI, Ching Fung72340339219,5
510Hughes, Elrik6753,50361423
64Sherry, Mia73630359524
714Alexander, Louie61530351321
816Garro, Mia Patrizia Zsuzsanna60030344311,5
911Chu, Lucas67330342912,5
108Vinnakota, Veda71030338117,5
1117Masood, Fawaaz57630335222
123L, Teti76320355415
1312Titman, Edward64520350318
149Tatarasanu, Mara69220340118,5
151Speakman, Dylan79010341612,5
1613Pass, Matthew6430,50365717
172Kulkarni, Shriaan7700000

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count)
Eşitlik Bozma2: Sum of the ratings of the opponents (whithout one result)
Eşitlik Bozma3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)