Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

LPCA 2026 INDEPENDENCE CUP CHESS CHAMPONSHIP - GROUP A

Zadnja izmjena22.10.2026 10:57:49, Creator/Last Upload: Zambia Chess-Federation

Search for team Pretraži

Konačni poredak nakon 6 Kola

Mj.SNoMomčadPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12BUFFALOES6510511109,5
26SILVEREST B640248110,5
33GREEN EAGLES640248110
44QUEENS ACADEMY640248104,5
55FOUR KNIGHTS631237114
69RED ARROWS B63123799,5
78YOFOSO KNIGHTS621325100,5
81LUSAKA612314111,5
97LIYOCA610512103,5
1010EXPLORERS600600110,5

Bilješka:
Tie Break1: Number of wins including byes (WIN) (Matchpoints, Forfeited games count)
Tie Break2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)