Torneo Rápido 09.10.26 Club de Ajedrez Concepción

Darrera actualització17.10.2026 02:57:04, Creador/Darrera càrrega: FEDERACION NACIONAL DE AJEDREZ DE CHILE

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Classificació final després de 5 rondes, Taula creuada de classificació final després de 5 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , Sense emparellar
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for player Cerca

Classificació final després de 5 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloPts. Des1  Des2  Des3 
12SOTO BUBERT, EduardoCHI20724,5014,518,5
24SAEZ FERNANDEZ, AgustinCHI1901401316,5
35VILLARROEL MARTINEZ, Felipe WladCHI1860401315,5
410AFMCLARET PINTO, Maximiliano AgustinCHI1693401216
51CACERES LEAL, JaimeCHI2250401114,5
628VERGARA VALENZUELA, BenjaminCHI03,5011,514,5
79YANEZ CHAVEZ, LeonardoCHI1725301113
811CORONADO, Mustafa Edison PatricioCHI1688301013,5
98ESSMANN CASTRO, Roberto EstebanCHI173730914,5
1012HERNANDEZ CONCHA, RonaldCHI168330913
117DIAZ SEPULVEDA, JorgeCHI176630813
1220NARANJO PANTOJA, OrlandoCHI030812
133CASANOVA CEBALLOS, Axel NicolasCHI196030613
146CERDA RODRIGUEZ, Angelo RodrigoCHI18342,50,51014,5
1515ESVEILE CUEVAS, Agustina AlmendraCHI15962,50,5914
1613NUNEZ, Fuentealba. Benjamin LautaroCHI162920813
1714SAN MARTIN DURAN, Tomas Marco AleCHI160020711
1822PAGLIERO CARO, GonzaloCHI020612
1919ESCOBAR NAVARRO, RamiroCHI020611
2018CARRASCO PAVEZ, VicenteCHI020610,5
2116ALIAGA DIAZ, JoaquinCHI020513,5
2224SANHUEZA ESPINACE, AxelCHI020412
2329VILLA COFRE, MauricioCHI02038
2425SOTO SOLIS, NicolasCHI01049
2527VERGARA PERALTA, BasthianCHI01039,5
2621ORTEGA FERRADA, MaritzaCHI01038,5
2717BAEZA AVELLO, PedroCHI01028
2823ROJAS CATALAN, FelipeCHI00008
2926ULLOA CONTRERAS, IsaacCHI00005

Anotació:
Desempat1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat2: Progressive Score, before FIDE-Tie-Break (PS)(Gamepoints)
Desempat3: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)