CATUR BEREGU BALAD CATUR BUMI SULTAN SERI 2 KHUSUS 2026

Son güncelleme17.10.2026 12:27:42, Oluşturan/Son Yükleme: WACANA_2023

Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
ListelerTakım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 5. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
13BLUNDER SQUAD54018012
210TCC43018011
312BENTENG MAS CITEUREUP53208010,5
411LAPANJO53117010
513CAK CAK BODAS4211709,5
64BRAJA MUKTI5302629,5
71FA BROTHER5302606,5
87JONGGOL KECE5113305,5
92HMS5104205,5
106CICC (CITRA INDAH CHEES CLUB5014104
119RBI CHES CLUB A1001000
125CHESS COMMUNITY GEMPAR A2002000
138MASUK ANGIN1001000

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Eşitlik Bozma3: points (game-points)