Isparta October Chess Tournament Category A

Son güncelleme18.10.2026 19:05:42, Oluşturan/Son Yükleme: Isparta TCF

Turnuva seçimiCategory A, B Kategorisi, 10 Yaş ve Altı, 7 Yaş
BağlantılarOrganizatorun resmi web sayfasi, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detaylarını göster
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı
6. Turdan Sonra Çapraz Tablo, Başlangıç Sıralaması Çapraz Tablo
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6/6 , eşlendirilmeyenler
sonra sıralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Sporcu Ara Arama

6. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.İsimCinsiyetFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3  EB4  EB5 
12UYSAL, KEREMTUR19626015,51719,176
28KARAKAYA, TİMUR BATUTUR15694,501812,518,84
31KONYAR, ENVERTUR20613018,5817,753
47KARAKAYA, METEHAN FAİKTUR16033014,5718,082
510YILDIRIM, ARELTUR15163013,5516,93
614AVCI, MEHMET ARİFTUR14122,5018616,581
711ALBAYRAK, FARUK ARDATUR14992017,54,515,422
85TUNCAY, YAĞIZTUR16712014,54,511,832
93AIMALAK, AĞDARTUR17112011514,252
1013ALIYEVA, BANUAZE146020113,5162
116ÇOLAK, BEKİR ALİTUR16411,50113,25171
129GÜLLÜ, HAMZATUR153510152,514,880
134ALTINDAĞ, ONUR ARDATUR16871011216,171
1412DİLER, MUHAMMED ENESTUR14710,5060,7516,250

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Eşitlik Bozma2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
Eşitlik Bozma3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Eşitlik Bozma4: Average Of Opponents' Buchholz (AOB) ()
Eşitlik Bozma5: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)