II Torneo Escolar de Ajedrez por Equipos Mundo Mejor 2026 Chimbote

OrganitzadorI.E.P. Mundo Mejor
FederacióPerú ( PER )
Àrbitre principalNA Risco Alarcon, Julio Snaider 3818977
Control de temps (Rapid)10 minutos más 2 segundos de incremento desde el primer movimiento
SeuAvenida Argentina Mz C2 Lote 6, 2do piso - Nuevo Chimbote
Number of rounds5
Tournament typeSistema suís per equips
Rating calculation -
Data2026/10/16
Mitjana d'Elo / Average age1212 / 14
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz Herzog, Arxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització17.10.2026 01:16:33, Creador/Darrera càrrega: Clan Alarcon

Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres , Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial dels equips
Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Taula creuada de classificació final després de 5 rondes
Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors
Aparellaments dels equipsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes
Search for team Cerca

Classificació final després de 5 rondes

OrdreNúm. Ini.EquipPartides  +   =   -  Des1  Des2 
13Antonio Raimondi5401814,5
24Señor de la Vida5320811,5
31El Señor es mi Pastor 15311714
42Mundo Mejor 15311713
55Artemio del Solar Icochea5302614
66El Señor es mi Pastor 25302611
77Experimental de la Universidad Nacional del S5212511
812Mundo Mejor 3520349,5
911Mundo Mejor 2520347
1010Javier Heraud511338,5
118Experimental de la Universidad Nacional del S510426
129Experimental de la Universidad Nacional del S500500

Anotació:
Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Desempat2: points (game-points)