II Torneo Escolar de Ajedrez por Equipos Mundo Mejor 2026 Chimbote

Organisator(en)I.E.P. Mundo Mejor
FederatiePeru ( PER )
HoofdscheidsrechterNA Risco Alarcon, Julio Snaider 3818977
Bedenkzeit (Rapid)10 minutos más 2 segundos de incremento desde el primer movimiento
PlaatsAvenida Argentina Mz C2 Lote 6, 2do piso - Nuevo Chimbote
Number of rounds5
Tournament typeSwiss-System voor teams
Rating calculation -
Datum2026/10/16
Gemiddelde rating / Average age1212 / 14
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz Herzog, Swiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op17.10.2026 01:16:33, Creator/Last Upload: Clan Alarcon

Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien , Link tournament to the tournament calendar
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Tussenstand na de 5 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for team Zoeken

Eindstand na 5 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2 
13Antonio Raimondi5401814,5
24Señor de la Vida5320811,5
31El Señor es mi Pastor 15311714
42Mundo Mejor 15311713
55Artemio del Solar Icochea5302614
66El Señor es mi Pastor 25302611
77Experimental de la Universidad Nacional del S5212511
812Mundo Mejor 3520349,5
911Mundo Mejor 2520347
1010Javier Heraud511338,5
118Experimental de la Universidad Nacional del S510426
129Experimental de la Universidad Nacional del S500500

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)