Takım Ara Arama

3. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
16Little Angel's Sr. Sec33006012
24Jim Corbett Public School3030306
35John Milton Public School3111306
43Holy Public School3030306
52Holy Public Junior3111305,5
68St Vivekanand Public School3111305
71Dr. MPS3102203,5
87Shivalik Cambridge3012104

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Eşitlik Bozma3: points (game-points)