AGRA- NPSA School Chess Tournament (Under 19 Boys)

Son güncelleme16.10.2026 16:25:36, Oluşturan/Son Yükleme: Dynamic chess School 2

Parametreler Turnuva detaylarını göster, Turnuva takvimiyle bağlantı
Listeler5. Turdan Sonra Sıralama, Takım başlangıç sıralaması
Tur sonuçlarıyla takım tertibi, Tur sonuçlarını olmadan takım listesi, 5. Turdan Sonra Çapraz Tablo
Sporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi
Takım eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
Masa eşlendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5
İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes
Takım Ara Arama

5. Turdan Sonra Sıralama

SıraBşl.No.TakımOyun  +   =   -  EB1  EB2  EB3 
18Holy Public Junior College54109014
214Shivalik Cambridge College54018014,5
321Vijaya International School43018014
45Dr MPS World School54018012,5
519St Vivekanand Public School53117012
62BD Convent School, Shastripuram53026013,5
711Little Angel's School52216013
812New St Stephen's Public School53026012,5
918St Thomas School52216011,5
1013S.K.L.G.D Public School52125010
119Holy Public School, Sikandra5212509,5
1216Shri R.S. Public School5212509
133Boston Public School5212508
146G.D Goenka Public School5203409,5
1515Shivalik Public School4103408
164City Convent School5203407
1710Jim Corbett Public School5104206
1817St Mark's Public School4103205
1920Suraj Govind Sr. Sec. School3003205
201Aryabhatta Educational5104204,5
217Hillman Public School3003003

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Eşitlik Bozma2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Eşitlik Bozma3: points (game-points)