FOR ANY CORRECTIONS CONTACT - 9524128902

♛F14♛SALEM SAHODAYA-2026♛

Seinast dagført17.10.2026 10:59:30, Creator/Last Upload: BALAKUMARAN GURUSAMY

KappingarnevndU11 GIRLS, U14 GIRLS, U17 GIRLS, U19 GIRLS
Parameter-val Vís kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Talva eftir umfar 3
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Støðan eftir umfar 3

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5  TB6 
19INDIAN PUBLIC SCHOOL330060102016,534
21SRI SESHAAS INTERNATIONAL PUBLIC SCHOOL321050102018,530
38HOLY ANGELS PUBLIC SCHOOL3210509,519,520,529
414TAGORE PUBLIC SCHOOL32014071916,520
54CLUNY VIDYA NIKETHAN3201406,512,513,510
615THANGAM WORLD SCHOOL2101405171514
75GLAZEBROOKE PUBLIC SCHOOL311130614176
813SRI VIDYAMANDIR SCHOOL3111305151812
92NOTRE DAME OF HOLYCROSS SCHOOL3102204,515,5228,5
1010PRIME INTERNATIONAL SCHOOL31022041518,510
113BHARATHIYAR HITECH INTERNATIONAL SR SEC SCHOO20022029115
126GLOBAL GATEWAY HI TECH SCHOOL200220010120
1311SBIOA PUBLIC SCHOOL3003002,511,5178
147HERITAGE VIDHYALAYA CBSE SCHOOL0000000000
12SRI SWAMY INTERNATIONAL SCHOOL0000000000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)
Tie Break4: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Matchpoints)
Tie Break5: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Tie Break6: Sonneborn-Berger-Tie-Break (analog [57] but with all results)