FOR ANY CORRECTIONS CONTACT - 9524128902

♛F11♛SALEM SAHODAYA-2026♛

FyriskipararPRIME INTERNATIONAL SCHOOL
LandIndia ( IND )
KappingarleiðariPRINCIPAL - PRIME INTERNATIONAL SCHOOL
HøvuðsdómariDI SNA BALAKUMARAN GURUSAMY
Bedenkzeit (Rapid)EACH 20 MINUTES
StaðPRIME INTERNATIONAL SCHOOL, VEPPUR
Number of rounds4
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/17
Miðal-Rating1000
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført17.10.2026 11:57:11, Creator/Last Upload: BALAKUMARAN GURUSAMY

KappingarnevndU11 GIRLS, U14 GIRLS, U17 GIRLS, U19 GIRLS
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 4 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-Paringar øll umfør (4 / 4)
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 4 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
12CLUNY VIDYA NIKETHAN431070125711,69
24HOLY ANGELS PUBLIC SCHOOL431070123911,06
311THANGAM WORLD SCHOOL3201508,533,59,5
47SBIOA PUBLIC SCHOOL4202409368,25
58SONA VALLIAPPA PUBLIC SCHOOL4202408359,13
610TAGORE PUBLIC SCHOOL3111407177,38
71BHARATHIYAR HITECH INTERNATIONAL SR SEC SCHOO3102308,532,57,69
85PRIME INTERNATIONAL SCHOOL4112307206,56
99SRI VIDYAMANDIR SCHOOL300310494,75
103HERITAGE VIDHYALAYA CBSE SCHOOL100100000,75
6ROYAL PARK SCHOOL100100000,75

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: points (game-points)
Tie Break4: Total MP opponent × GP scored. (EMGSB)
Tie Break5: Scores And Schedule Strength Combination (SSSC) (Gamepoints)