Sri Lanka National Youth Chess Championship - 2026 | Jaffna District Selection Under 11 Girls (2015 & 2016)

Poslední aktualizace18.10.2026 12:58:23, Creator/Last Upload: srilankachess

Výběr turnajeUnder 07 Open, Under 09 Open, Under 11 Open, Under 13 Open, Under 15 Open, Under 07 Girls, Under 09 Girls, Under 11 Girls, Under 13 Girls , Under 15 Girls
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 6 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/6 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for player Hledej

Konečné pořadí po 6 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
113Peyona Dinesh,SRI06019,522
22Akshara S,SRI04,502023
315Sasmika Peremelan,SRI0402020
46Ashvitha Rajkumar,SRI04019,521,5
53Akshathy R,SRI0401418
610Midrazara Satheeskumar,SRI03017,520,5
716Yashna Sudharsan,SRI03017,518,5
85Akshayaa Kumaran,SRI0301717
94Akshaya Kanesamoorthy,SRI0301618
108Hamsikaa Inthirapalah,SRI0301415
1114Sapthika Sabesan,SRI0301313
127Asvika Thayaparan,SRI02,501717
1312Nikisha Rangan,SRI02115,517,5
149Jasikka S,SRI02215,515,5
1511Narmisha Thajarupan,SRI0101616
161Aathiera Suganthan,SRI0001313

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (DE)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Cut1)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)