CBSE NATIONAL U19 BOYS

FyriskipararLA BLOOSAM PUBLIC SCHOOL
LandIndia ( IND )
HøvuðsdómariDINESH GERA
StaðJalandhar
Number of rounds5
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/15 til 2026/10/18
Miðal-Rating / Average age1670 / 16
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført19.10.2026 10:07:25, Creator/Last Upload: Dinesh_gera_chess_coach

KappingarnevndU19 BOYS
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 5 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 5 umfør

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12BHAVAN'S GANGABUX KANORIA VIDYAMANDIR54109115
25INDRAPRASTHA INTERNATIONAL SCHOOL54109114,5
31VELAMMAL VIDYALYA KARAMBAKKAM54018014
46DELHI PUBLIC SCHOOL BANGLORE EAST54018011,5
517ST ANTHONY'S SR SEC SCHOOL53117011
64BALA VIDYA MANDIR SENIOR SECONDARY SCHOOL53026012
79FAHAHEEL AL WATANIEH INDIAN PRIVATE SCHOOL53026012
83DPS MODERN INDIAN SCHOOL QATAR.53026011,5
914ST C.F. ANDREWS SCHOOL53026011,5
107INDIAN SCHOOL MUSCAT52125011
1112DELHI PUBLIC SCHOOL VASANT KUNJ52125011
1213SETH ANANDRAM JAIPURIA SCHOOL VASUNDHARA GHAZ52125010
1310CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL COED JALANDHAR52125010
148INDIAN SCHOOL AL SEEB52034010
1511TECHNO INDIA GROUP PUBLIC SCHOOL SILIGURI52034010
1619DELHI PUBLIC JODHPUR5203409,5
1716SETH M.R. JAIPURIA SCHOOLS BANARAS PARAO CAMP5203409
1822INDIA INTERNATIONAL SCHOOL5203407
1920RPS INTERNATIONAL SCHOOL SEC 89 GURUGRAM5113308,5
2018DELHI PUBLIC SHARJAH5104205,5
2123LBS4004203
2221NAVY CHILDREN SCHOOL5005004,5
2315SARALA BIRLA PUBLIC SCHOOL1001000

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: points (game-points)