Players/teams can enter the mall premises by 9:00 AM

Schedule
9:30 AM - 10:00 AM: Opening Program
10:00 AM onwards: Official Matches

CESAFI 2026 | Chess Event - High School Boys

FyriskipararCebu School of Chess
LandPhilippines ( PHI )
KappingarleiðariNA Kevin Yap
HøvuðsdómariIA Lincoln Yap
Deputy ArbiterNA Ed Vincent Lepalam
DómariNA Dennis Navales, CA Jesse delos Santos
Bedenkzeit (Standard)30 + 30
StaðRobinsons Galleria Cebu
Number of rounds6
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/17 til 2026/10/18
Miðal-Rating / Average age1685 / 15
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført18.10.2026 09:00:45, Creator: odilonbadilles,Last Upload: Ed Vincent Lepalam

Kappingarnevnd🚹 College Men, High School Boys, Elementary Boys
🚺 College Women, High School Girls, Elementary Girls
SlóðirAlmenn heimasíða hjá fyrireikarum, Livegames, Instagram, GoogleMaps, Tournament Rules, Event Schedule, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, eingi fløgg
Yvirlit yvir liðCEC, CIT-U, PAREF, SCSC, SRCDC, UC, UCLM, UP, USJR
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Talva eftir umfar 5
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5
Bestu telvararnirBoard list
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Støðan eftir umfar 5

Rk.BNr.LiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
12University of the Philippines55001016,50050
21University of San Jose Recoletos5311711,50039
35University of Cebu, Lapu-Lapu, Mandaue4202614,50026
43University of Cebu5302613,50030
54San Carlos School of Cebu5212511,50021
66Cebu Institute of Technology – Universit4112591123
78Cebu Eastern College4112591223
87PAREF Springdale41034100012
99San Roque de Cebu College400424,5004

Viðmerkingar:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break4: Top Board Results TBR
Tie Break5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)