25º Olimpiada Estudantil Catarinense Equipe Masculino

FyriskipararFESPORTE
LandBrazil ( BRA )
KappingarleiðariIA Cleber Padoin 2150204; IA Renato Vailon 22733868
HøvuðsdómariIA Luciano Rieter 22702440
Deputy ArbiterIA Carlos Calleros 2128918
DómariIA Danny Ramires Davalos 2174600; ; FA Amanda Paul ... All arbiters
Bedenkzeit (Standard)60min + 30seg [Digital] ou 90min KO [Analogico]
StaðSerrano Tenis Clube | Av Dom Pedro II, 579 Coral - Lages/SC
Number of rounds7
Tournament typeSwiss-System fyri lið
Rating calculation -
Dagur2026/10/12 til 2026/10/16
Miðal-Rating / Average age1511 / 13
Forritið, sum leggur umførSwiss-Manager frá Heinz Herzog, Swiss-Manager kappingarfíla

Seinast dagført16.10.2026 18:04:27, Creator/Last Upload: Laura Araujo

KappingarnevndMasculino_Pensado, BTZ_Tab01, BTZ_Tab02, BTZ_Tab03, BTZ_Tab04, BTZ_Tab05, BTZ_Tab06, RPD_Tab01, RPD_Tab02, RPD_Tab03, RPD_Tab04, RPD_Tab05, RPD_Tab06
SlóðirPensado FEMININO, Local_GoogleMaps, Link tournament to the tournament calendar
Parameter-val ongar kappingar-upplýsingar, Link tournament to the tournament calendar
Yvirlit yvir liðBOL, BRA
Yvirlit yvir liðAscurra, Balneario Camboriu, Blumenau, Braco do Norte, Brusque, Campos Novos, Chapeco, Concordia, Criciuma, Curitibanos, Flor do Sertao, Florianopolis, Fraiburgo, Guabiruba, Guaramirim, Ibirama, Iomere, Itajai, Jaragua do Sul, Joacaba, Joinville, Lages, Luzerna, Maravilha, Navegantes, Pomerode, Rio do Sul, Sao Bento do Sul, Sao jose, Sao Lourenco do Oeste, Timbo, Tubarao, Videira
Overview for groupsSC
Yvirlit yvir landAscurra, Balneario Camboriu, Blumenau, Braco do Norte, Brusque, Campos Novos, Chapeco, Concordia, Criciuma, Curitibanos, Flor do Sertao, Florianopolis, Fraiburgo, Guabiruba, Guaramirim, Ibirama, Iomere, Itajai, Jaragua do Sul, Joacaba, Joinville, Lages, Luzerna, Maravilha, Navegantes, Pomerode, Rio do Sul, Sao Bento do Sul, Sao jose, Sao Lourenco do Oeste, Timbo, Tubarao, Videira fyri hesa kapping
ListarLið-Styrkismeting
Liðuppstilling við úrslitum, Liðuppstilling uttan úrslit, Endalig talva eftir 7 umfør
Byrjanarlisti eftir Elo, Telvarar í bókstavarað, Alphabetical list all groups
Lið-ParingarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7
Telvara-paringarUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7
Støðan eftirUmf.1, Umf.2, Umf.3, Umf.4, Umf.5, Umf.6, Umf.7
Bestu telvararnirBoard list
Bestu telvararnirPlayer performance list
Landa-, Talv- og Tittul-hagtøl, Spæliskipan, Fimm teir bestu telvararnir, Heildar-hagtøl, heiðursmerkja-hagtøl
Excel og PrintaEksportera til Excel (.xlsx), Eksport til PDF-Fílu, QR-Codes
Search for team Leita

Endalig støða eftir 7 umfør

Rk.BNr.LiðLiðTal  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11Jaragua do SulJaragua do Sul752020,5082,5115151
22JoacabaJoacaba750219,5085,5121152,5
37NavegantesNavegantes750218,5076108,5125,5
45ChapecoChapeco741218281,5115132
53BlumenauBlumenau750218083117,5137,5
612ItajaiItajai741216,5070,599,597,5
78LagesLages733116079111117
86ConcordiaConcordia741215,5081113106
99Sao Bento do SulSao Bento do Sul731315,5078106106,5
1015GuaramirimGuaramirim741215,507210085
1118VideiraVideira741215,50659579
124FlorianopolisFlorianopolis741215085116,5107,5
1313CriciumaCriciuma723215072101,591,5
1417TimboTimbo73221507093,576,5
1527BrusqueBrusque742115063,590,564
1614IomereIomere732214,507192,574
1719MaravilhaMaravilha73131407410074
1822JoinvilleJoinville7304140699778,5
1921LuzernaLuzerna732213,5273102,569,5
2031GuabirubaGuabiruba722313,50679473
2123Sao Lourenco do OesteSao Lourenco do Oeste722313070,599,566,5
2211Rio do SulRio do Sul721413068,587,567
2310FraiburgoFraiburgo7232130649550
2416Braco do NorteBraco do Norte7214130648550
2520Sao JoseSao jose720512070,58952,5
2632IbiramaIbirama705212062,587,558
2724PomerodePomerode712411,50709868,5
2826Balneario CamboriuBalneario Camboriu713311,5063,586,554,5
2929CuritibanosCuritibanos621311,5059,57839
3028Campos NovosCampos Novos711510,50658949,5
3125AscurraAscurra71157,5060,57922,5
3230Flor do SertaoFlor do Sertao7007306486,512
3333TubaraoTubarao100120102414

Viðmerkingar:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)
Tie Break4: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Tie Break5: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Khanty-Mansiysk)