TORNEO CERRADO CLUB ANDES TALLERES 17 Y 18 DE OCTUBRE

Darrera actualització19.10.2026 03:16:44, Creador/Darrera càrrega: FADA – Comision Tecnica Argentina

Selecció del torneigTorneo Cerrado Andes Tall, Irt Sub 1800 Andes Talleres
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesLlista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Alphabetical list all groups
Classificació final després de 5 rondes, Aparellaments/Resultats
Taula creuada de classificació final després de 5 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Download FilesCLUB DE AJEDREZ ANDES TALLERES 2026 - GRUPO A (1800-2000) ♚♛💎.pdf
Excel i impressióExporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes

Classificació final després de 5 rondes

OrdreNúm. Ini.NomFEDFIDE Des1  Des2  Des3 
11AFMSanchez, TiagoARG18495010
26Quiroga, LeandroARG19313,505
35Zambianchi, SantinoARG1945304
44Savanco Trento, JeremiasARG18422,502,5
52Rezinovsky, AlejandroARG1842100
63Gomez, GustavoARG1800000

Anotació:
Desempat1: points (game-points)
Desempat2: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat3: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints, Forfeited games count)