¡Si no tienes equipo escríbenos a clubdeajedrezdechile@gmail.com y te lo armamos!

-Primer Corte: El valor de la inscripción será de $80.000 hasta el viernes 02 de Octubre a las 23:59 hrs.
-Segundo Corte: El valor del segundo corte será de $90.000 hasta el domingo 04 de Octubre a las 23:00 hrs.
CUPOS AGOTADOS

▄▀▄▀✨♚♛ CLUB DE AJEDREZ CHILE - INTERCLUBES 102 APERTURA - ♚♛✨▄▀▄▀

Tashkilotchi(lar)Club de Ajedrez de Chile
FederatsiyaChili ( CHI )
Turnir direktoriAlexis Aravena 3426483
Bosh hakamAI Claudio Tossi 3402762
Bosh hakam o'rinbosariAI Adolfo Barrios 3419290
HakamAN Juan Carlos Echeverria 3422534
Vaqt nazorati (Standart)90 min + 30 seg add
JoyClub de Ajedrez Chile, Serrano 14, Santiago.
Turlar soni9
Turnir turiJamoalar uchun Shveytsariya tizimi
Reyting hisoblashMilliy reyting, Xalqaro reyting
FIDE-Event-ID474223
Sana2026/10/05 gacha 2026/11/09
Reyting-Ø / O'rtacha yosh1814 / 32
Juftlash dasturiSwiss-Manager, muallif: Heinz Herzog, Swiss-Manager turnir fayli

Oxirgi yangilanish 20.10.2026 03:37:02, Yaratuvchi: ClubdeAjedrezdeChile,Oxirgi yuklash: Fed. Chilena de Ajedrez AJEFECH FDN

HavolalarTashkilotchining rasmiy sayti, FaceBook, Instagram, Bases, Livegames, Turnir taqvimi bilan bog'lash
Parametrlar Turnir tafsilotlari yo'q, bayroqlarsiz
Ro'yxatlarJamoa boshlang'ich saflanishi
Jamoa tarkibi tur natijalari bilan, Jamoa tarkibi tur natijalarisiz, 3-turdan keyingi o'rinlar bo'yicha kross-jadval
O'yinchilarning boshlang'ich saflanish ro'yxati, Alifbo bo'yicha ro'yxat
Jamoa juftliklariTur 1, Tur 2, Tur 3, Tur 4
Taxta juftliklariTur 1, Tur 2, Tur 3, Tur 4
Turnir jadvali:Tur 1, Tur 2, Tur 3
Eng yaxshi o'yinchilarTaxtalar ro'yxati
Statistika, O'yinlar jadvali
Excel va chop etishExcelga eksport qilish (.xlsx), PDF faylga eksport qilish, QR-Codes
Jamoa qidirish Qidirish

3-turdan keyingi o'rin

O'r.SNoJamoaPartiyalar  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12CLUB CHILE CENTENARIO330062810
21SERTAL330062210
33ACADEMIA CAISSA33006208
45JUGADAS ESTRATEGICAS A32014219,5
56CHESS MAIPU A32014218,5
69CLUB DE AJEDREZ LA FLORIDA32014167
711CLUB DE AJEDREZ E43201414,58,5
84SELECCION U DE CHILE32014149,5
910INJENIERIA UCH32014147
107CLUB CHILE 192432014127,5
1112KNIGHTS & QUEEN31113126
1223CORDILLERA SENIORS3111385,5
138VALENTINA Y LOS SUBTERRANEOS3111365,5
1419CLUB AJEDREZ MAIPU3111365
1524JUGADAS ESTRATEGICAS B2101334
1614SANTIAGO 643102294,5
1715PUC Bc3102285
1820ACADEMIA CLUB CHILE A310227,55
1913PILLSBURY3102234,5
2017MARQUES DE OVANDO3102223,5
21MEDICINA U DE CHILE3102223,5
2222CLUB UTEM C2002163
2325ACADEMIA CLUB CHILE B2002132
2416CHESS MAIPU B3003032,5
2518USACH3003032

Izoh:
Qo'shimcha ko'rsatkich1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Qo'shimcha ko'rsatkich2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Chennai)
Qo'shimcha ko'rsatkich3: points (game-points)