¡Si no tienes equipo escríbenos a clubdeajedrezdechile@gmail.com y te lo armamos!

-Primer Corte: El valor de la inscripción será de $80.000 hasta el viernes 02 de Octubre a las 23:59 hrs.
-Segundo Corte: El valor del segundo corte será de $90.000 hasta el domingo 04 de Octubre a las 23:00 hrs.
CUPOS AGOTADOS

▄▀▄▀✨♚♛ CLUB DE AJEDREZ CHILE - INTERCLUBES 102 APERTURA - ♚♛✨▄▀▄▀

Organisator(en)Club de Ajedrez de Chile
FederatieChile ( CHI )
ToernooidirecteurAlexis Aravena 3426483
HoofdscheidsrechterAI Claudio Tossi 3402762
Deputy ArbiterAI Adolfo Barrios 3419290
ScheidsrechterAN Juan Carlos Echeverria 3422534
Bedenkzeit (Standard)90 min + 30 seg add
PlaatsClub de Ajedrez Chile, Serrano 14, Santiago.
Number of rounds9
Tournament typeSwiss-System voor teams
Rating calculationNationale rating, Internationale rating
FIDE-Event-ID474223
Datum vanaf2026/10/05 tot 2026/11/09
Gemiddelde rating / Average age1814 / 32
paringsprogrammaSwiss-Manager van Heinz Herzog, Swiss-Manager toernooibestand

De pagina werd het laatst gewijzigd op20.10.2026 03:37:02, Creator: ClubdeAjedrezdeChile,Last Upload: Fed. Chilena de Ajedrez AJEFECH FDN

LinksOfficiële beginpagina van de organisator, FaceBook, Instagram, Bases, Livegames, Link tournament to the tournament calendar
Parameterkeuze Geen toernooidetails tonen, Geen vlaggen laten zien
LijstenTeam-startranglijst
Teamopstelling met persoonlijke resultaten, Teamopstelling zonder ronderesultaten, Plaats in kruistabel na de 3 ronde
Spelers naar rating gesorteerd, Alfabetische lijst van spelers
TeamparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
BordparingenRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4
Ranglijst naRd.1, Rd.2, Rd.3
De beste spelersBoard list
Federatie- Partij- en Titelstatistiek, Chronoloog
Excel en afdrukkenExporteren naar Excel (.xlsx), Exporteren naar PDF-bestand, QR-Codes
Search for team Zoeken

Tussenstand na de 3 ronde

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12CLUB CHILE CENTENARIO330062810
21SERTAL330062210
33ACADEMIA CAISSA33006208
45JUGADAS ESTRATEGICAS A32014219,5
56CHESS MAIPU A32014218,5
69CLUB DE AJEDREZ LA FLORIDA32014167
711CLUB DE AJEDREZ E43201414,58,5
84SELECCION U DE CHILE32014149,5
910INJENIERIA UCH32014147
107CLUB CHILE 192432014127,5
1112KNIGHTS & QUEEN31113126
1223CORDILLERA SENIORS3111385,5
138VALENTINA Y LOS SUBTERRANEOS3111365,5
1419CLUB AJEDREZ MAIPU3111365
1524JUGADAS ESTRATEGICAS B2101334
1614SANTIAGO 643102294,5
1715PUC Bc3102285
1820ACADEMIA CLUB CHILE A310227,55
1913PILLSBURY3102234,5
2017MARQUES DE OVANDO3102223,5
21MEDICINA U DE CHILE3102223,5
2222CLUB UTEM C2002163
2325ACADEMIA CLUB CHILE B2002132
2416CHESS MAIPU B3003032,5
2518USACH3003032

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: Olympiad-Sonneborn-Berger-Tie-Break without lowest result (Chennai)
Wtg3: points (game-points)