Campeonato Regional Equipos Murcia 3º DIV

Posledná aktualizácia 25.10.2026 17:27:39, Creator/Last Upload: FERNÁNDEZ SÁNCHEZ, Fermín

Výber turnajaDIV HONOR, 1º DIV, 2º DIV, 3º DIV
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyNasadenie družstva
Výsledky družstiev po šachovniciach, Súpisky družstiev, Tabuľka po 4 kole
Zoznam hráčov podľa ratingu, Zoznam hráčov podľa abecedy, Alphabetical list all groups
Žrebovanie družstievk.1, k.2, k.3, k.4, k.5
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4
Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačExport do Excelu (.xlsx), Export do PDF, QR-Codes
Search for team Hladaj

Poradie po 4 kole

Por.č. DružstvoPartie +  =  -  TB1  TB2  TB3 
12C.D.A. Zarandona "El Rey del Azulejo" B4310711,50
27C.A COIMBRA JUMILLA PROMESAS43016112
318Thader Chess Azul43016110
48C.D.A. Zarandona "El Rey del Azulejo" C42206100
511A.San Juan Beniel B43016100
612C.A. Casino de Águilas4220690
715YECLA CAFE AQUARIUM41305101
84Club de Ajedrez Santomera41305101
910Thader Chess Cian421159,50
105C.A Sauces Cartagena C JMC4211590
119C.A. Vistabella "C"421158,50
1219CDA LAPUERTA D4121490
1316C.A. EL PASICO B420247,50
1420YECLA CAFE AQUARIUM "B"411238,50
1513Jakedrez Caravaca4112380
161C.A.C. BENIAJÁN DUOCHESS C403137,50
1714Thader Chess Rojo4112370
1821EDM Caravaca301235,50
1917Escuela de Ajedrez Los Alcázares411234,50
206COIMBRA JUMILLA E4103260
2123Thader Chess Blanco300325,50
223Construcciones Metálicas Mar Menor300323,50
2322C.D.A. Zarandona "El Rey del Azulejo" D3003220

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints