Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

CAMPEONATO DE AVEIRO DE XADREZ RÁPIDO EQUIPAS 2025-2026

Zadnja izmjena26.09.2026 16:07:20, Creator/Last Upload: fpxaveiro

Search for team Pretraži

Konačna tabela nakon 7 Kola

Mj.SNoEkipaPartije  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
13CX COLÉGIO PORTUGUÊS A7610200025102
22CLUBE DOS GALITOS A760119002176
35SC BEIRA-MAR / PIZZARTE A750217001554
49CX COLÉGIO PORTUGUÊS B7322151018,540
57CLUBE DOS GALITOS B740315201424
61CA TÉSSERA A731314001522
76SC BEIRA-MAR / PIZZARTE B7214120013,59
88SC BEIRA-MAR / PIZZARTE C72141200119
910CX COLÉGIO PORTUGUÊS C710690050
104CA TÉSSERA B700770020

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (variabel)
Tie Break2: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Matchpoints)
Tie Break3: Extended Direct Encounter for teams (EDE) (Gamepoints)
Tie Break4: points (game-points)
Tie Break5: Total MP opponent × MP scored. (EMMSB)