2026 Toronto Senior Reserves

Son güncelleme18.10.2026 03:40:10, Oluşturan/Son Yükleme: Canada Chess Federation (Licence 137)

Turnuva seçimiChampionship, Reserve
BağlantılarOrganizatorun resmi web sayfasi, Turnuva takvimiyle bağlantı
Parametreler Turnuva detaylarını göster
ListelerSporcuların başlangıç sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, Tüm gruplar için Alfabetik liste
4. Turdan Sonra Sıralama, Eşlendirmeler/Sonuçlar
4 Turdan Sonra Sıralama, Başlangıç Sıralaması Çapraz Tablo, İstatistikler, Turnuva Programı
Excel ve YazdırExcel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes

4. Turdan Sonra Sıralama(2 Sonuçlar eksik)

SıraBşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3 
12Buzhaker, FredCAN18623043
21Benggawan, UndriadiCAN16162132
36Sharif, ImranCAN1351222,52
45Natanasundaram, MuthukumaranCAN12051,5011
54Macko, ZoraCAN11341010
63Barmasch, OswaldCAN14810,500,50

Analiz:
Eşitlik Bozma1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count)
Eşitlik Bozma2: Sonneborn Berger Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints)
Eşitlik Bozma3: Number of wins including byes (WIN) (Gamepoints, Forfeited games count)