Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj zlinskych krouzku mladsi

Poslední aktualizace16.05.2026 12:07:55, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 237

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgBody PH 1  PH 2  PH 3 
12Klepal, JakubCZE11007029,520
25Pavel, SamuelCZE11006029,519,5
311Krizka, OndrejCZE05027,519
43Kravcivova, SofieCZE11004031,521,5
512Malac, JaroslavCZE04028,519
64Matochová, MarcelaCZE1100402820
76Placek, LukasCZE11004027,518
87Brezik, OliverCZE0402719
910Jurcak, FilipCZE03,5030,521
101Blaha, TobiasCZE11003,502416,5
1113Matula, DusanCZE0302417
129Flamova, TerezaCZE03023,517
138Flamova, MarketaCZE03022,517,5
1417Svatos, JanCZE0302215
1514Polasek, JiriCZE02,5025,518
1616Svajdova, KarolinaCZE02,5019,514,5
1715Senkyr, OndrejCZE01020,515,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (DE) (Forfeited games count)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Break Variable (2023) (Gamepoints)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Break Variable (2026) (Gamepoints, Median1)